Board index » GENERAL » Off-topic

 


Post new topic Reply to topic
Author Message
PostPosted: Wed Mar 17, 2021 7:52 pm
  

Membru
Membru

Joined: Thu Mar 04, 2021 6:50 pm
Posts: 24
Salut!
De ce nu mai intrati pe server? Erati 30-40 de jucatori online saptamana trecuta :gfzone:

_________________
Yappo


          Top  
 
PostPosted: Wed Mar 17, 2021 9:53 pm
  

Membru
Membru

Joined: Sun Jul 07, 2019 11:19 pm
Posts: 30
hai ca vin eu pe server ne auzim acolo fratele meu


          Top  
 
PostPosted: Wed Mar 17, 2021 10:02 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Sun Jun 02, 2019 10:25 am
Posts: 156
Location: Bucuresti-Colentina
imd fratioru

_________________
Image


          Top  
 
PostPosted: Wed Mar 17, 2021 10:30 pm
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Tue May 07, 2019 2:00 pm
Posts: 308
Location: Kuweit

_________________
Image

Image

Image

ʀᴇᴛʀᴀꜱ ɪɴ ᴘᴀʟᴍᴀ ᴅᴇ ᴍᴀʟʟᴏʀᴄᴀ


          Top  
 
PostPosted: Thu Mar 18, 2021 8:56 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Wed Jul 24, 2019 3:09 pm
Posts: 17
vreti sa fiti copiii mei ?


          Top  
 
PostPosted: Thu Mar 18, 2021 11:19 pm
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Mon Jun 17, 2019 8:01 pm
Posts: 154
E gol ca nu sunt eu owner in pula mea, d aia. Poate la a 7 a deschidere isi dau seama baietii ca eu sunt solutia.


          Top  
 
PostPosted: Fri Mar 19, 2021 12:32 am
  

Membru
Membru

Joined: Fri Feb 26, 2021 4:54 pm
Posts: 13
nu inteleg de ce nu merge frate, adica au schimbat pana si skinurile la sugestia lui HHF! ma asteptam sa revolutioneze lumea sa-mp-ului


          Top  
 
PostPosted: Fri Mar 19, 2021 11:13 am
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Mon Jun 03, 2019 6:37 am
Posts: 62
nu e gol, e o iluzie

_________________
Image


          Top  
 
PostPosted: Fri Mar 19, 2021 8:15 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Fri Feb 19, 2021 4:54 pm
Posts: 30
Ne vedem la un paintball ca pe vremuri :gfzone:

_________________
Image


          Top  
 
PostPosted: Sat Mar 20, 2021 2:40 am
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Tue May 07, 2019 2:00 pm
Posts: 308
Location: Kuweit

_________________
Image

Image

Image

ʀᴇᴛʀᴀꜱ ɪɴ ᴘᴀʟᴍᴀ ᴅᴇ ᴍᴀʟʟᴏʀᴄᴀ


          Top  
 
 
Post new topic Reply to topic



Who is online

Users browsing this forum: JAXTELLER1 and 1 guest


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


Powered by GFZONE © 2019 GFZONE Design Team