Board index » GTA SAN ANDREAS » GFZONE The Godfather Server » Cereri Unban

 


Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Author Message
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 5:19 pm
  

Membru
Membru

Joined: Mon Aug 05, 2019 3:40 pm
Posts: 59
Nickname server: smuffy
Level: 10
Data la care ați fost banat: 11.07.19
Adminul care v-a banat: Draun
Motivul pentru care ați luat ban: cica aim ... , am sampcac tot instalat nu as vedea ce aim pot avea , asa este cand sunt adminii incapabili.
Poza cu /mygunsban: https://imgur.com/a/ZgMpAI6
Dovezi: https://imgur.com/a/tpGZFEK



          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 6:28 pm
  

User avatar
Grove Street LEGEND
Grove Street LEGEND

Joined: Fri May 10, 2019 2:26 pm
Posts: 80
Location: Bucuresti
strumf98 wrote:
am sampcac tot instalat nu as vedea ce aim pot avea , asa este cand sunt adminii incapabili.



poti avea ctw sau v4 sau orice alt cod care trece de sampcac.
cum iti permiti sa faci pe altcineva incapabil cand tu nu stii ca exista coduri care trec de sampcac si in timpul asta, ai aplicatie pentru admin?
cat despre dovezi, foarte proaste. si eu te-as fi banat pentru a doua faza dar as mai fi strans ca sa nu-mi poata reprosa nimeni nimic. e cod? da. dar se trezesc astia ca tine care zic ca nu e buna dovada si faci cerere unban. prima faza e penibila, nu stiu ce cauta-n video. a doua, in schimb, (faza pentru care ai si luat ban) dai 3/3 din fuga cu gloantele pe langa om, cu scantaie pe perete.
e cod.
edit: cum sa-l faci pe drawn incapabil cand e singuru' care misca de pe lista de admini? :)))

_________________
Respect list: Unchiu, UnchiuDawg, R.I.P. Unchiusan, UnchiuSensei, UnchiuSamurai, UnchiuMC, O.G.Unchiu, Unchiuman, R.I.P. Unchiunificent, Unchiulicious, Unchiu4Life, DarthUnchiu, UnchiuMaster, UnchiuAK47, KingUnchiu, UnchiuSayian
ImageImage
ImageImage


          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 6:41 pm
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Tue Jul 16, 2019 5:46 pm
Posts: 440
Unchiu wrote:
strumf98 wrote:
am sampcac tot instalat nu as vedea ce aim pot avea , asa este cand sunt adminii incapabili.



poti avea ctw sau v4 sau orice alt cod care trece de sampcac.
cum iti permiti sa faci pe altcineva incapabil cand tu nu stii ca exista coduri care trec de sampcac si in timpul asta, ai aplicatie pentru admin?
cat despre dovezi, foarte proaste. si eu te-as fi banat pentru a doua faza dar as mai fi strans ca sa nu-mi poata reprosa nimeni nimic. e cod? da. dar se trezesc astia ca tine care zic ca nu e buna dovada si faci cerere unban. prima faza e penibila, nu stiu ce cauta-n video. a doua, in schimb, (faza pentru care ai si luat ban) dai 3/3 din fuga cu gloantele pe langa om, cu scantaie pe perete.
e cod.
edit: cum sa-l faci pe drawn incapabil cand e singuru' care misca de pe lista de admini? :)))


Nu e penibila deloc prima faza, ia uita-te mai bine cu 0.25, unde trage si unde se duce glontul. + ultimul glont l-a tras in aer (aproape de abdomen) si s-a dus in cap.

Image

Problema e ca el stia ca sunt tv pe el (eu fiind la ctvst in acelasi moment cu el, cand am dat tv a dat /find pe mine) si nu puteam sa dau aod pentru ca oricum se subintelegea ca pe el ma pun. Dupa ce i-am prins astea 2 faze, si-a dat seama si a stat intr-un loc tot eventul, daca avea treaba sau vreo problema, dadea /leavectvst. E foarte usor sa bagi cod in departament, nu sta nimeni pe tine si nici nu are cine sa banuiasca ceva pentru ca e greu de prins, trage intr-un suspect, il omoara si dupa gata, nu mai trage in nimeni, cum poti tu sa il prinzi. Azi a facut greseala sa fiu eu la wanted si sa aiba codul activat, eram cu boysy si de pe boysy a ricosat glontul in mine :)) singura problema a fost ca nu am avut filmarea activata. Deci din partea mea, banul ramane si cu alea 2 dovezi, neinteresant ca sunt doar 2 faze, sunt 2 faze si bune.

L.E: Da, nu ai cumparat licenta, dar stii ca e 5 euro, tocmai din cauza asta e foarte usor sa iti cumperi cacatu ala de cod (fiind 25 de lei, un pachet de tigari care iti ajunge o zi). Da, mai bine donezi banii pentru server dar doar te-am auzit spunand asta, faci din treaba asta cum fac desteptii aia care se filmeaza cand ajuta oamenii nevoiasi (lipsa de atentie si felicitari din partea lumii). Daca vrei sa donezi, doneaza, nu doar spui ca donezi si mai ales spui ca donezi in cererea de admin pentru a avea o sansa.

_________________
Image


          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 6:42 pm
  

Membru
Membru

Joined: Mon Aug 05, 2019 3:40 pm
Posts: 59
Tu doar din a doua faza îți dai seama ca am eu cod ? Plus de asta de ce as fii dat 5 euro sa am un cod ? Și de ce nu a strâns mai multe dovezi , a mai făcut un event înainte (dm) , care putea și acolo sa adune dovezi sa vadă , nu pui odata și gata direct ban și mai și filmezi prima faza in care nu poți sa zici nimic , și de unde vrei sa știu eu ca exista coduri care trec dacă nu le folosesc de asta m-am afirmat ca am sampcac , m-am interesat acum și da exista dar pe bani , mai bine donez banii pentru sv decât sa îmi iau coduri .


          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 6:49 pm
  

User avatar
Grove Street LEGEND
Grove Street LEGEND

Joined: Fri May 10, 2019 2:26 pm
Posts: 80
Location: Bucuresti
@DrawN - nu poti sa banezi pe prima faza, aveam si eu 999 de dovezi cu orice om, chiar daca avea sau nu avea cod cum tragea intr-o parte a corpului si pe aimtest arata ca da in alta parte, cat despre "glontul in aer" ti-am mai zis pe discord cred, sau pe un pm, nu stiu sigur, daca gloantele se duc pe langa skin dar foarte aproape de el poate fi lag, ai mai banat un om asa si i-ai scos banul dupa.
ideea e ca te-ai grabit putin cu banul, dar pe a doua faza eu zic ca e cod.
LE: m-am uitat la poza pe care-ai postat-o, nu poti sa te iei dupa glont in situatia asta, se poate da un simplu flick si fiind la o distanta prea mica de celalalt player poate parea suspect.
repet, a doua faza e de ban

_________________
Respect list: Unchiu, UnchiuDawg, R.I.P. Unchiusan, UnchiuSensei, UnchiuSamurai, UnchiuMC, O.G.Unchiu, Unchiuman, R.I.P. Unchiunificent, Unchiulicious, Unchiu4Life, DarthUnchiu, UnchiuMaster, UnchiuAK47, KingUnchiu, UnchiuSayian
ImageImage
ImageImage


          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 6:54 pm
  

Membru
Membru

Joined: Mon Aug 05, 2019 3:40 pm
Posts: 59
strumf98 wrote:
Tu doar din a doua faza îți dai seama ca am eu cod ? Plus de asta de ce as fii dat 5 euro sa am un cod ? Și de ce nu a strâns mai multe dovezi , a mai făcut un event înainte (dm) , care putea și acolo sa adune dovezi sa vadă , nu pui odata și gata direct ban și mai și filmezi prima faza in care nu poți sa zici nimic , și de unde vrei sa știu eu ca exista coduri care trec dacă nu le folosesc de asta m-am afirmat ca am sampcac , m-am interesat acum și da exista dar pe bani , mai bine donez banii pentru sv decât sa îmi iau coduri .


M-am interesat ți-am spus pentru ca eu nu știam de acest cod pana mi-a spus colegul Lem0n , tu ca sa îmi dai bani eu spun ca trebuia sa ai mai multe dovezi nu una și gata ban direct , și cu treaba cu donatu nu vad care e problema dacă am spus sau nu :)) , mulți oamenii care își vad de treaba altuia sun pe aici , și îți mai spun odata nu am nimic cu nimeni nu jignesc sau așa , dar nu poți sa spui ca doar dintr-o faza am cod gata ban , din 40 cati suntem dintre care 15 departamente ... deci după mine e penibil adica na este părerea ta ca am avut cod , dar eu știu ce am in pc pot demonstra și cu tw dacă dorește cineva ...


          Top  
 
PostPosted: Thu Nov 07, 2019 7:21 pm
  

User avatar
Scripter GFZONE
Scripter GFZONE

Joined: Mon Jun 03, 2019 1:47 am
Posts: 473
1 ora si jumatate ti-a luat sa instalezi sampcac si degeaba.
Banul ramane.


          Top  
 
 
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


cron
Powered by GFZONE © 2024 GFZONE Design Team