Board index » GENERAL » Bine ai re-re-revenit! !

 


Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Author Message
 Post subject: Bun găsit!
PostPosted: Sat May 04, 2019 3:41 pm
  


User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Stimați jucători, prieteni și frați,

Au trecut aproape doi ani de când ne-am despărțit de această comunitate pe care atât de mult am îndrăgit-o. Mulți dintre noi nu am uitat orele pierdute, respectul și prieteniile dobândite aici. Am crescut cu toții în acest loc, ne-am petrecut o bună parte din timpul nostru împreună cu oameni ce ne-au rămas în memorie. Unii s-au maturizat, alții au trecut la alte aspecte ale vieții, unii poate chiar au trecut pe lumea cealaltă. În memoria acestora și a celor care își aduc aminte cu melancolie de momentele trăite aici, am hotărât să preluăm acest domeniu și să îl dedicăm în primul rând comemorării și reamintirii a ceea ce a fost odată GFZONE.

Cu siguranță nu vom putea să readucem la viață comunitatea ca întreg, poate nu vom reuși să refacem serverul precum a fost, dar vom reuși să aducem puțină bucurie prin marcarea unor momente extraordinare traite aici. Echipa actuală, formată din doar trei oameni, își propune să vă provoace la discuții, păreri, sugestii absolut libere și fără nici un fel de îngrădire. Puteți să spuneți orice gândiți, fără rușine sau frică, fără amenințări și dramatisme. Acum suntem toți prieteni. Nu mai există interese și răutate, nu mai există dorințe de avansare în ierarhia staff-ului, nu mai există răzbunare și asprime. Acceptăm cu multă căldură orice părere sau sugestie, orice propunere de ajutor și sprijin pentru acest proiect. Suntem deschiși în orice direcție doriți voi, chiar dispuși să oferim acest domeniu unor oameni competenți care nu au avut ocazia să se remarce în trecut, iar acum doresc să ajute cu bunăvoință, fără a lua în batjocură numele GFZONE.

Dintre jucătorii care ne-au impresionat și ne-au făcut să le păstrăm în inimă un deosebit respect, reamintim pe (în ordine alfabetică):

a1urea, ADRI3N, AdryanN, AdY, alexaN, aLexzoR, AlidaTHC, Ancient, andyzoR, ANOLE, Aquatylys, Ascendancy, B_Boy, Bdorian, Bisa, BlackBM, BlackHawkStd., BlackOUT, Blazer, Boounty, BowWow, BrianOConnor, Browner, bugzb, buRn, caNnabiz, caTTa, cFg_, cip, CoCo, Cruz, csM, Cypy, d3xter, dani3loss, Danny_b3st, DeeJay, dext3r, DJ84MMM, DnsMonsteR, dNzZz, DoDeL, DonAdriano, Drax, DRE, eASy, Ecstasy, Edy24, ENCoded, EnjastRed, FaiLo, FashioN, fast, FighteR, FlaviuS, flinstonel, floapa, forceless, forsakeN, Furien, furiOus, GIGI, God, HEISENBERG, HipHopFury, HiT, HyMyR, Ibrahimovich, iDesire, iKana, Jaqueline, JawzX, JUAREZ, JuLyaNo, JuStiCe, Kaiac, Kain, kamarad, KAS, kAz, KEN, Kenny, KeTeX, KheopS, killbill, killer50cent, KillErMoTo, KillForFun, KnighT, kobr4, kosmin, l3xb0y, liqqquide, LoCkEd, Lord, Lovin, LowAngel, Lumma, MadNess, majestiQue, Mefx, Mexicanu, Mihai, mix, moody, Mr_pr0, NarcisGF, NICU, ParkeR, petersen, Ph0nEiXz, pufarina, quinTrix, R10, Raiku, Raluca, RAZor25mW, Remus, rEs, ReTry, Rio, RyaNNN1, S3nzor, Sabin, SaHa, samurake, Scorpion, SeBy, SHADEX, Shto, skyNNNeT, SkyzoR, Smoke_vl, soccer, Spucky, SRS, steli, Stix, suc, Swauter, Tataie, teke, tibi, ToDy, Tripz0r, Tw3st3r, Unchiu, urSus, Uzzi, VladN, Vogue, waLken, wedetyke, WhisKeY, Wolfbite, Xenon, xSeRieS, xtreamer, XwiZzarD, Ytu, zaLEVEL, ZeTu, Zniper și toți ceilalți pe care i-am omis dar cărora le aducem omagiul cuvenit.

Vă mulțumim anticipat pentru ajutor și susținere. Promitem să nu lăsăm niciodată să moară această minunată comunitate.

GFZONE Staff


          Top  
 
 
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


cron
Powered by GFZONE © 2024 GFZONE Design Team